Газовий балон Kovea KGF-0230
Kovea KGF-0230 230 г450 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KGF-0230
Усі ціни 12 →Газовый баллон Kovea KGF-0220 220 г 8809000510005 | 243 грн. |
Баллон газовый Kovea KGF-0230 с резьбовым соединением (230г) 98-1112 | 243 грн. |
Газовый баллон Kovea KGF-0230 (8809000510005) | 244 грн. |
Газовый баллон Kovea KGF-0230 (8809000510005) 8809000510005 | 288 грн. |
Газовый баллон Kovea KGF-0230 8809000510005 | 243 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kovea KGF-0230
Ціни на Kovea KGF-0230 |
---|---|---|---|---|
Kovea KGF-0230 | від 229 грн. | 14 пропозицій | ||
Kovea KGF-0450 | від 317 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →