Газовий балон Kovea KPB-1000
Kovea KPB-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KPB-1000
Емкость для жидкого топлива Kovea KPB-1000 (1.0л) 98-1043 | 1 350 грн. |
Місткість для рідкого палива Kovea KPB-1000 8806372095932 | 1 350 грн. |
Фляга для топлива Kovea Fuel bottle 1.0 KPB-1000 8806372095932 | 1 350 грн. |
Емкость для жидкого топлива Kovea (KPB-1000) | 1 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →