Пальник Kovea KT-2211
Відео 4Фото 7 |
Kovea KT-2211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KT-2211
Усі ціни 12 →Газовий різак Kovea Master Torch 8809000506527 | 1 039 грн. |
Газовый резак Kovea Master Torch (8809000506527) | 1 039 грн. |
Газовий паяльник Kovea Master Torch KT-2211 (8809000506527) | 1 187 грн. |
Газовый паяльник Kovea Master Torch KT-2211 (8809000506527) 8809000506527 | 1 023 грн. |
Газовий паяльник Kovea Master Torch KT-2211 (8809000506527) 8809000506527 | 1 039 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →