Пальник Kovea KT-2408
Відео 1Фото 6 |
Kovea KT-2408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KT-2408
Усі ціни 11 →Газовый резак Kovea Canon KT-2408 8809000506596 | 842 грн. |
Резак-горелка газовый Kovea Canon KT-2408 98-1017 | 716 грн. |
Газовый резак Kovea Canon KT-2408 (8809000506596) | 843 грн. |
Різак газовий Kovea Canon KT-2408 (8809000506596) | 842 грн. |
Газовый паяльник Kovea Canon KT-2408 (8809000506596) 8809000506596 | 716 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Kovea KT-2408:
- Система попереднього підігріву газу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →