Електрогенератор KRAFT&DELE KD134
Відео 4Фото 12 |
KRAFT&DELE KD134 |
|
Бензиновий генератор із інверторним альтернатором. Призначений для обслуговування навантаження не більше 3.2 кВт. Завдяки інверторній технології може використовуватися для живлення споживачів, чутливих до якості струму (наприклад, сучасної побутової техніки та електроніки, а також опалювальних котлів з автоматикою). Генератор KRAFT&DELE KD134 оснащений 4-тактним двигуном, що має робочий об'єм 212 см³ та потужність 7 к.с. Витрата палива вбирається у 1.63 л/ч (при навантаженні 70% від паспортної потужності). Комплект виходів представлений двома розетками 230 В та роз'ємом постійного струму 12 В.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRAFT&DELE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRAFT&DELE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRAFT&DELE KD134
Усі ціни 6 →Генератор бензиновый инверторный Kraft&Dele KD134 | 32 500 грн. |
Kraft&Dele KD134 офіційна гарантія Під замовлення | 32 299 грн. |
Kraft&Dele KD134 | 17 950 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Kraft&Dele KD134 | 17 499 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Kraft&Dele KD134 | 18 244 грн. |
Kraft Dele KD134 | 17 670 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →