Електрогенератор KRAFT&DELE KD135
Відео 3Фото 15 |
KRAFT&DELE KD135 |
|
Інверторний альтернатор.
Переносний бензиновий генератор, основною перевагою якого є інверторний альтернатор. Він виробляє електричний струм, що має стабільні характеристики, і може підлаштовуватися під навантаження, зменшуючи або збільшуючи оберти двигуна. На генераторі KRAFT&DELE KD135 встановлений бензиновий ДВС, що має потужність 4 л. та робочий об'єм 119 см³. При навантаженні в 70% від номінальної потужності генератора (яка дорівнює 1.8 кВт) двигун споживає 1 літр палива за годину роботи (тобто, 10-літрового бака, повністю заповненого бензином, вистачає на 10 годин). Апарат має дві розетки для підключення споживачів електроенергії.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRAFT&DELE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRAFT&DELE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRAFT&DELE KD135
Усі ціни 9 →Kraft&Dele KD135 | 10 833 грн. |
Kraft&Dele KD135 | 10 100 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Kraft&Dele KD135 | 10 600 грн. |
Kraft&Dele KD135 | 10 227 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Kraft&Dele KD135 | 12 915 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →