Гравер Kraissmann 12 SGW 10
Фото 3 |
Kraissmann 12 SGW 10
насадок 10 штнасадок 110 шт
Пристрій:гравер обертальний
Кількість обертів:12000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики 12 SGW 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 12 SGW 10
Усі ціни 8 →Гравер KRAISSMANN 12 SGW 10 | 669 грн. |
Гравер Kraissmann 12 SGW 10 | 689 грн. |
Гравер Kraissmann 12 SGW 10 | 673 грн. |
Гравер - міні KRAISSMANN 12 SGW 10 | 738 грн. |
Шліфувально-гравіювальна мінімашина KRAISSMANN 12 SGW 10 | 564 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kraissmann 12 SGW 10
Ціни на Kraissmann 12 SGW 10 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 12 SGW 10 | від 564 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraissmann 12 SGW 110 | від 861 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →