Точильно-полірувальний верстат Kraissmann 120 DS 75 75 мм / 120 Вт 230 В
Відео 1Фото 4 |
Kraissmann 120 DS 75 75 мм / 120 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 120 DS 75 75 мм / 120 Вт 230 В
Точильно-шліфувальний верстат kraissmann 120 ds 75 | 1 599 грн. |
Точильно-гравірувальний верстат KRAISSMANN 120 DS 75 (с гнучким валом) | 1 435 грн. |
Точило з гнучким валом Kraissmann 120 DS 75 | 1 558 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →