Набір електроінструменту Kraissmann 150 SGW 12V/236
Фото 6 |
Kraissmann 150 SGW 12V/236 |
|
У комплекті додатковий міні-гравер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 150 SGW 12V/236
Усі ціни 8 →Гравер Kraissmann 150 SGW 12V/236 112989 | 2 386 грн. |
Гравер Kraissmann 150 SGW 12V/236 | 2 488 грн. |
Гравер Kraissmann 150 SGW 12V/236 (кейс, 2 гравери, гнучкий вал, стійка, 2 | 2 880 грн. |
Гравер (шліфувально-гравіювальний інструмент)KRAISSMANN 150 SGW 12V/236 (У | 2 665 грн. |
Шліфувально-гравіювальна машина KRAISSMANN 150 SGW 12V/236, кейс, гнучкий | 2 695 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →