Гравер Kraissmann 150 SGW 300
Відео 1Фото 10 | 1 710 грн. Купити! Гравер Kraissmann 150 SGW 300 (з набором насадок) + Гнучкий вал для граверМаркетплейс: Rozetka.ua Instrument.FreeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Мережевий гравер з великим набором аксесуарів. Прилад оснащений двигуном потужністю 150 Вт та регулятором оборотів, що дозволяє налаштовувати частоту обертання насадок у межах 10000 – 32000 об/хв. Для фіксації насадок у патроні гравера Kraissmann 150 SGW 300 використовуються цанги діаметром 2.4 та 3.2 мм. Інструмент поставляється у вигляді комплекту, в якому, окрім обертального гравера, є оснащення практично на всі випадки життя. Під прозорою кришкою кейсу можна знайти 300 приладдя: цанги двох типорозмірів (по 3 шт. кожного виду), свердла, бури, мініатюрні фрези, шліфувальні камені та щітки різних типів та форм, полірувальні диски та наждакові циліндри з власниками для них, а також необхідні для роботи «витратники», аж до баночки з полірувальною пастою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Модификації Kraissmann 150 SGW 300
Ціни на Kraissmann 150 SGW 300 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 150 SGW 40C | від 954 грн. | 2 пропозиції | ||
Kraissmann 150 SGW 40A | від 1 172 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann 150 SGW 42 | від 1 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraissmann 150 SGW 300 | від 1 710 грн. | 1 пропозиція |