Дриль-шурупокрут Kraissmann 1500 ABS 12/2 Li
Відео 2Фото 4 |
Kraissmann 1500 ABS 12/2 Li |
|
Модель 1500 ABS 12/1 Li поставляється з одним акумулятором, без кейса, а в комплекті моделі 1500 ABS 12/2 Li два акумулятора і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1500 ABS 12/2 Li
Шурупокрут KRAISSMANN 1500 ABS 12/2 Li | 1 429 грн. |
Шурупокрут Kraissmann 1500 ABS 12/2 Li | 1 298 грн. |
Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 1500 ABS 12/2 LI | 1 328 грн. |
Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 1500 ABS 12/2 LI електричний бездротов | 1 232 грн. |
Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 1500 ABS 12/2 Li | 1 361 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →