Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDR-130
Kraissmann 1600 HDR-130 2020 рікпіногенератор |
|
Доступна мийка високого тиску побутового класу з 7-метровим армованим шлангом, ергономічним пістолетом і регульованою універсальною насадкою, яка здатна працювати у віяловому режимі. Комплектується піногенератором, підтримує роботу з водою з водопроводу й режим самовсмоктування, що забезпечує водозабір з відкритих ємностей (відер, бочок, цистерн). Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, орієнтований на домашніх користувачів і застосування невисокої інтенсивності (2-3 рази на тиждень).
Допоможе в догляді за легковим автомобілем, мотоциклом або велосипедом. Якісно очистить від бруду й нашарувань кузов і ходову частину. Здатна привести в порядок сільськогосподарську техніку й інвентар. Знімає забруднення з садових пластикових меблів. Дає змогу легко відмити огорожу, невелику кам'яну чи плиткову доріжку, фасад будинку, терасу або зовнішню драбину. Буде доречна під час очищення невеликого басейну. Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDR-130 обладнана надійним колекторним електродвигуном (1600 Вт) і продуктивним трипоршневим насосом-помпою. Помірна продуктивність (до 6 л/хв) за значного тиску (максимально до 130 бар) робить процес очищення швидким і ефективним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 1600 HDR-130
Усі ціни 10 →Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDR-130 112811 | 4 288 грн. |
Мінімийка високого тиску Kraissmann 1600 HDR-130 | 3 904 грн. |
Автомийка високого тиску Kraissmann 1600 HDR 130 (пістолет високого тиску, | 5 108 грн. |
Автомийка kraissmann 1600 hdr 130 | 4 773 грн. |
Автомийка мийка високого тиску, KRAISSMANN 1600 HDR 130 | 5 520 грн. |