Гравер Kraissmann 180 SGW 190
Відео 2Фото 11 |
Kraissmann 180 SGW 190
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:180 Вт
Кількість обертів:35000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики 180 SGW 190
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 180 SGW 190
Усі ціни 6 →Гравер Kraissmann 180 SGW 190 | 1 555 грн. |
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 180 SGW 190 | 1 660 грн. |
Граверна машина KRAISSMANN 180 SGW 190, гнучкий вал, кейс, насадки | 1 617 грн. |
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190 (кейс-валіза, гнучкий вал, 190 насадок) | 1 978 грн. |
Гравер KRAISSMANN 180 SGW 190 | 1 798 грн. |
Гравер (Шліфувально-гравірувальний інструмент) KRAISSMANN 180 SGW 190 | 1 558 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kraissmann 180 SGW 190
Ціни на Kraissmann 180 SGW 190 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 180 SGW 190 | від 1 555 грн. | 6 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 210 | від 1 312 грн. | 10 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 218 | від 1 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraissmann 180 SGW 219 | від 1 517 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →