Гравер Kraissmann 180 SGW 210
Відео 2Фото 6 |
Kraissmann 180 SGW 210
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:180 Вт
Кількість обертів:35000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики 180 SGW 210
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 180 SGW 210
Усі ціни 10 →Гравер KRAISSMANN 180 SGW 210 (210 насадок + гнучкий вал) | 1 569 грн. |
Гравер Kraissmann 180 SGW 210 | 1 428 грн. |
Гравер Kraissmann 180 SGW 210 114263 | 1 312 грн. |
Гравер Kraissmann 180 SGW 210 (кейс, гнучкий вал, 210 насадок) | 1 604 грн. |
Гравер (шліфувально-гравіювальний інструмент) KRAISSMANN 180 SGW 210 | 1 453 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kraissmann 180 SGW 210
Ціни на Kraissmann 180 SGW 210 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 180 SGW 190 | від 1 555 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 210 | від 1 312 грн. | 10 пропозицій | ||
Kraissmann 180 SGW 218 | від 1 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraissmann 180 SGW 219 | від 1 517 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →