Торцювальна пила Kraissmann 1800 GS 210
Відео 2Фото 5 |
Kraissmann 1800 GS 210 |
|
Лазерний маркер.
Бюджетна торцювальна пилка для роботи в домашній майстерні. Відрізняється вкрай простою конструкцією. Основа та поворотний стіл зроблені з легкого алюмінієвого сплаву, завдяки чому пила Kraissmann 1800 GS 210 важить лише 6.5 кг. Інструмент оснащений двигуном потужністю 1800 Вт і розрахований на роботи із зубчастими дисками діаметром 210 мм. Максимальна глибина пропилу становить 115 мм (при пилянні під кутом 45 ° - 70 мм). Пила повертається у горизонтальній та вертикальній площинах на 45°. Через відсутність протяжки цей інструмент не підходить для роботи з широкими дошками, але відмінно ріже з вузьких виробів, на зразок плінтусів, паркетних дощок, дерев'яних куточків і рейок. Пила має лазерний покажчик, що полегшує процес «прицілювання».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1800 GS 210
Усі ціни 26 →Пилка торцювання KRAISSMANN 1800-GS-210 | 4 439 грн. |
Пила торцювальна Kraissmann 1800 GS 210 100638 | 3 833 грн. |
Монтажна пилка Kraissmann 1800 GS 210 | 4 029 грн. |
Пила торцювальна Kraissmann 1800 GS 210 | 4 680 грн. |
Пила торцева KRAISSMANN 1800-GS-210L (з лазером) | 4 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди