Таль Kraissmann 2000 KBC 3.0
Kraissmann 2000 KBC 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2000 KBC 3.0
Усі ціни 7 →Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBC 3.0 | 2 549 грн. |
Таль ланцюгова механічна Kraissmann 2000 KBC 3.0 112859 | 2 010 грн. |
ТАЛЬ ЛАНЦЮБНА МЕХАНІЧНА KRAISSMANN 2000 KBC 3.0 | 2 200 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBC 3,0 (2 тонни, висота підйому | 2 640 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBC 3.0 | 2 380 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBC 3.0 | 2 390 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 2000 KBC 3.0 | 2 030 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kraissmann 2000 KBC 3.0
Ціни на Kraissmann 2000 KBC 3.0 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 1000 KBC 3.0 | від 1 558 грн. | 6 пропозицій | ||
Kraissmann 2000 KBC 3.0 | від 2 010 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann 3000 KBC 3.0 | від 2 829 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →