Будівельний фен Kraissmann 2003 HLP 2
Kraissmann 2003 HLP 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2003 HLP 2
Усі ціни 11 →Фен будівельний KRAISSMANN 2003 HLP 2 | 759 грн. |
Будівельний фен Kraissmann 2003 HLP 2 | 688 грн. |
Фен технічний Kraissmann 2003 HLP 2 113260 | 606 грн. |
Фен промисловий Kraissmann 2003 HLP 2 (2-х швидкісний) | 810 грн. |
Фен будівельний Kraissmann 2003 HLP 2 (2-х швидкісний, керамічний нагрівач | 734 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →