Торцювальна пила Kraissmann 2300 GS 255
Відео 1Фото 5 |
Kraissmann 2300 GS 255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2300 GS 255
Усі ціни 16 →Пила торцева KRAISSMANN 2300-GS-255 (ремінна) | 6 349 грн. |
Пила торцювальна Kraissmann 2300 GS 255 100646 | 5 548 грн. |
Монтажна пилка Kraissmann 2300 GS 255 | 5 762 грн. |
Пила торцювальна Kraissmann 2300 GS 255 | 6 705 грн. |
Торцювальна пила KRAISSMANN 2400 GS 255 | 9 739 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди