Відрізна пила Kraissmann 2450 MTM 355
Kraissmann 2450 MTM 355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2450 MTM 355
Усі ціни 10 →Металоріз KRAISSMANN 2450 МТМ 355 | 7 219 грн. |
Монтажна пила Kraissmann 2450 МТМ 355 112406 | 6 321 грн. |
Монтажна пилка Kraissmann 2450 MTM 355 | 6 462 грн. |
Металлорез Kraissmann 2450 MTM 355 | 7 650 грн. |
Відрізний верстат, металлорез Kraissmann 2450 MTM 355 | 6 433 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди