Шліфувальна машина Kraissmann 250 MS-A 12
Відео 1Фото 2 |
Kraissmann 250 MS-A 12 |
|
Дві змінні платформи для шліфування: прямокутна (187x90 мм) і дельташліфовальная (149x100 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 250 MS-A 12
Усі ціни 9 →Шліфмашина вібраційна KRAISSMANN 250 МS-А 12 | 1 459 грн. |
Вібраційна шліфмашина Kraissmann 250 MS-A 12 | 1 322 грн. |
Вибрационная шлифмашина Kraissmann 250 MS-A 12 | 1 501 грн. |
Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12 (2 в 1) | 1 328 грн. |
Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 250 MS-A 12 (2 платформи, 250 Вт) Німеч | 1 274 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →