Болгарка Kraissmann 2600 KWS 230
Фото 11 |
Kraissmann 2600 KWS 230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2600 KWS 230
Усі ціни 10 →Болгарка KRAISSMANN 2600-KWS-230 | 3 619 грн. |
Болгарка Kraissmann 2600-KWS-230 | 3 243 грн. |
Болгарка Kraissmann 2600 KWS 230 112854 | 3 116 грн. |
Болгарка Kraissmann 2600-KWS-230 (індикатор щіток, антивібраційна ручка) | 3 803 грн. |
Кутова шліфувальна машина kraissmann 2600 kws 230 | 3 403 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →