Шабельна пила Kraissmann 261 AUS 20UL
Фото 4 |
Kraissmann 261 AUS 20UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 261 AUS 20UL
Усі ціни 19 →Шабельна пила акумуляторна Kraissmann 261 AUS 20UL (без АКБ і ЗП) 113221 | 1 867 грн. |
Шабельна пила акумуляторна Kraissmann 261 AUS 20 UL (без АКБ І зарядного) | 2 349 грн. |
Комплект Kraissmann 20UL (шабельна пилка Kraissmann 261 AUS 20UL, фарбопул | 10 710 грн. |
Акумуляторна шабельна пилка Kraissmann 261 AUS 20 UL (1 акумулятор 20В, 2А | 3 915 грн. |
Комплект Kraissmann 20UL (шабельна пилка Kraissmann 261 AUS 20UL, ударний | 8 775 грн. |
ще 14 пропозицій