Таль / лебідка Kraissmann 3000 EKB 3.0
Kraissmann 3000 EKB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 3000 EKB 3.0
Усі ціни 6 →Таль ланцюгова електрична KRAISSMANN 3000 EKB 3.0 | 14 259 грн. |
ТАЛЬ ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА KRAISSMANN 3000 EKB 3.0 | 12 616 грн. |
Електрична ланцюгова таль KRAISSMANN 3000 EKB 3,0 (220/380В; до 3000 кг; в | 15 136 грн. |
Таль ланцюгова механічна KRAISSMANN 3000 EKB 3.0 | 12 800 грн. |
Таль ланцюгова електрична KRAISSMANN 3000 EKB 3.0 | 14 490 грн. |
Таль ланцюгова електрична KRAISSMANN 3000 EKB 3.0 | 11 767 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →