Ланцюгова пила Kraissmann 3051 AKS 20UL
Відео 1Фото 3 |
Kraissmann 3051 AKS 20UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 3051 AKS 20UL
Усі ціни 20 →Пила акумуляторна ланцюгова Kraissman 3051 AKS 20UL (без АКБ і ЗП) 113220 | 2 699 грн. |
Пила акумуляторна Kraissmann 3051 AKS 20UL (без АКБ і зарядного, шина 305м | 3 978 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 3051 AKS 20UL (2 акумулятори 20V, 4Ач, шина | 7 830 грн. |
Комплект Kraissmann 20UL (акумуляторна пилка Kraissmann 3051 AKS 20UL, бол | 10 845 грн. |
Акумуляторна пилка Kraissmann 3051 AKS 20UL (2 акумулятори 20V, 4Ач, шина | 8 055 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди