Ланцюгова пила Kraissmann 4000 AKS 18 Li
Відео 5Фото 6 |
Kraissmann 4000 AKS 18 Li |
|
Практична, ергономічна і легка електрична ланцюгова пила з акумуляторним живленням. Ця компактна і вражаюче мобільна модель призначена для активного побутового та епізодичного професійного використання (наприклад, для операцій з невеликими об'ємами різання). На відміну від мережевих електричних ланцюгових пил, вона відрізняється скромними розмірами, невеликою вагою (4 кг) і можливістю роботи у виїзних умовах, коли підключення до електромережі утруднено або неможливо.
Ідеальна для ручного перенесення і перевезення на автотранспорті. Акумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 4000 AKS 18 Li обладнана невеликим за розмірами і вагою, але продуктивним електричним двигуном, що створює значний крутний момент. Він забезпечує рух ланцюга зі швидкістю до 5 м/с, чого цілком достатньо для енергійного різання невеликих дерев, кущів, заготовки невеликого об'єму дров, простих столярних робіт або швидкого демонтажу дерев'яних конструкцій.
Двигун живиться від комплектної літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 18 В і ємністю 2,6 Агод. Її заряду достатньо для 15-30 хвилин роботи залежно від навантаження і інтенсивності. При необхідності заряд батареї можна швидко відновити від комплектного зарядного пристрою. Безпека повсякденного використання забезпечує автоматичний швидкодіючий гальмо ланцюга і блокіратор кнопки включення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 4000 AKS 18 Li
Усі ціни 20 →Акумуляторна пилка KRAISSMANN 4000 AKS 18 Li (1 Акумулятор) | 4 939 грн. |
Пила акумуляторна ланцюгова Kraissmann 4000 АKS 18 112726 | 5 837 грн. |
Електропила Kraissmann 4000 AKS 18 Li | 4 423 грн. |
Електропила акумуляторна Kraissmann 4000 AKS 18 Li | 5 175 грн. |
Електропила Kraissmann 4000 AKS 18 Li/2 | 5 430 грн. |
ціна, тиха 20 хвилин роботи, швидко вийшла з ладу, неможливо знайти мікроперемикач на цю пилку Николай : користуюся Kraissmann 4000 AKS 18 Li кілька місяців |
Взяв собі цей аксесуар для заготівлі дров. Спочатку придивлявся до Дніпро М та Віталса, але жаба задавила і взяв Kraissmann. Одразу купив ланцюг штиль. Зняв кришку щоб переконатися, що двигун безщітковий, так, щіток не побачив, тільки транзистор у торці двигуна.
По роботі, чесно кажучи, не очікував на такі позитивні емоції. Тиха, практично безшумна, в рази тихіша за мережеву пилку Віталс 2440. Валити ліс по-тихому – саме воно. На одному акумуляторі нарізав дров на 3-4 дні ( нашаткував по 35 см липу і кленок 10-15 см в діаметрі). Здалося, що аккум сів, поставив на зарядку - через 20 хвилин він був заряджений. Майже як на акумуляторному шурупокруті. Не встигнеш один акумулятор висадити, як другий уже заряджений. Про покупку не шкодую, думаю, років 3 пила прослужить. Легка, тиха, зручна Ланцюг у комплекті користуюся Kraissmann 4000 AKS 18 Li менше місяця |
20 хвилин роботи максимум - як там могло щось переплавитись не розумію.