Дриль-шурупокрут Kraissmann 410 EBS
Відео 1Фото 2 |
Kraissmann 410 EBS |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 410 EBS
Усі ціни 9 →Мережевий шуруповерт KRAISSMANN 410 EBS 10 | 1 229 грн. |
Шурупокрут Kraissmann 410 EBS | 1 103 грн. |
Шуруповерт мережевий Kraissmann 410 EBS 2-х швидкісний | 1 247 грн. |
Мережевий шуруповерт Kraissmann 410 EBS | 1 364 грн. |
Шуруповерт електричний KRAISSMANN 410 EBS 10 (двошвидкісний) | 1 121 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →