Дриль-шурупокрут Kraissmann 450S EBS 10
Фото 4 |
Kraissmann 450S EBS 10 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 450S EBS 10
Усі ціни 8 →Мережевий шуруповерт KRAISSMANN 450 S-EBS 10 | 1 379 грн. |
Шуруповерт мережевий Kraissmann 450 S-EBS 10 (2х швидкісний, знімний патро | 1 575 грн. |
Шуруповерт електричний KRAISSMANN 450 S-EBS 10 (двошвидкісний, знімний пат | 1 245 грн. |
Дриль-шурупокрут електричний KRAISSMANN 450 S-EBS 10 | 1 176 грн. |
Мережевий шурупокрут KRAISSMANN 450 S-EBS 10 (двошвидкісний, з'ємний патро | 1 242 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →