Ексцентрикова шліфмашина Kraissmann 550 ES 150
Відео 1Фото 6 |
Kraissmann 550 ES 150 |
|
Продуктивна Ручна ексцентрикова шліфувальна машина з діаметром опорної платформи 150 мм і мережевим живленням. Призначена для шліфувальних робіт по дереву, металу, каменю, бетону і навіть пластмасам. Відрізняється високою потужністю двигуна з примусовим повітряним охолодженням (550 Вт), демократичною ціною і універсальністю. Може застосовуватися для різної абразивної обробки поверхні: від первинної чорнової обробки до тонкої фінішної.
При установці полірувальних кіл впевнено справляється із завданнями тонкого полірування (до дзеркального блиску). Здатна виконувати сьем шарів і точне полірування металевих поверхонь, деревини, пластику, штучного і натурального каменю. Завдяки регулятору швидкості обертання і частоти коливань (від 4000 до 13000 об/хв, від 8000 до 26000 коливань в хвилину) ексцентрикову шліфувальну машину Kraissmann 550 ES 150 легко налаштувати на роботу з різними матеріалами і типами шліфувальних кругів. У підошві є отвори для відведення пилу, а на корпусі передбачений патрубок для кріплення мішка-пилозбірника. Комплектується змінною опорною платформою діаметром 125 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 550 ES 150
Усі ціни 7 →Шліфмашина KRAISSMANN 550 ES 150 | 1 989 грн. |
Вібраційна шліфмашина Kraissmann 550 ES 150 | 1 786 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Kraissmann 550 ES 150 (змінна підошва 125 та | 2 025 грн. |
Шліфмашина орбітальна KRAISSMANN 550 ES 150 (2круга- 125-150мм) | 1 868 грн. |
Орбітальна ексцентрикова шліфувальна машина Kraissmann 550 ES 150 (Німеччи | 1 715 грн. |
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина KRAISSMANN 550 ES 150 (круг | 1 978 грн. |
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина Kraissmann 550 ES 150 | 1 525 грн. |