Електролобзик Kraissmann 850 SS 65
Відео 1Фото 5 |
Kraissmann 850 SS 65 |
|
Лита підошва. Маятниковий хід. Кейс.
Електричний лобзик потужністю 850 Вт. Може різати дерев'яні дошки та інші пиломатеріали завтовшки до 65 мм (при роботі по сталі допустима глибина пиляння становить 8 мм). Має можливість регулювання частоти ходів пилки (500 – 2800 ход/хв) та інтенсивності рухів маятникового механізму (4 ступені). Це дозволяє точно настроювати інструмент для пиляння різних матеріалів. Конструкція у лобзика Kraissmann 850 SS 65 максимально проста, але помітно прагнення виробника забезпечити надійність вузлів та механізмів. Апарат досить великий і масивний (за мірками електролобзиків цього класу потужності). У нього лита підошва та металевий корпус, що прикриває пильний вузол з редуктором. До інструменту додається пластиковий кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 850 SS 65
Усі ціни 12 →Електролобзик KRAISSMANN 850 SS 65 | 1 939 грн. |
Лобзик Kraissmann 850 SS 65 111402 | 1 624 грн. |
Лобзик електричний Kraissmann 850 SS 65 (регулювання обертів, металевий ре | 1 958 грн. |
Лобзик електричний Kraissmann 850 SS 65 | 2 188 грн. |
Електролобзик kraissmann 850 ss 65 (кейс) | 1 845 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →