Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8/1
Відео 3Фото 8 |
Kraissmann 910 OFT 6-8/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 910 OFT 6-8/1
Усі ціни 7 →Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (1 база, цанги 6 та 8мм) | 2 851 грн. |
Фрезерна машина -трiммер kraissmann 910 oft 6-8 (1 база) | 2 615 грн. |
Фрезер-тример KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (1 база, цанга 6 і 8) Німеччина | 2 401 грн. |
Фрезер-трімер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (1 база, цанги 6 та 8 мм) | 2 890 грн. |
Фрезер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (1B) | 2 530 грн. |
Фрезер-трімер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 1b | 2 620 грн. |
Фрезер-тример KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (1b) | 2 296 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →