Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8
Відео 10Фото 2 |
Kraissmann 910 OFT 6-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 910 OFT 6-8
Усі ціни 19 →Фрезер KRAISSMANN 910OFT6-8 | 2 779 грн. |
Фрезер-тример Kraissmann 910 OFT 6-8 4486 | 2 362 грн. |
Фрезерна машина-трiммер kraissmann 910 oft 6-8 (без базы) | 2 241 грн. |
Фрезер KRAISSMANN 910OFT6-8/0 | 2 379 грн. |
Фрезер-тример Kraissmann 910 OFT 6-8 (три бази) 111796 | 3 669 грн. |
ще 14 пропозицій
1 1 2 0 |
Фрезер просто погань. Користуюсь дуже рідко. За рік згоріло два якорі. Сподобалося, що легкий Ненадійний і часто горять якорі. Вимикач розташований дуже незручно та дуже маленький. При подовженій фрезі вібрує. Сергей Шевченко: користуюся Kraissmann 910 OFT 6-8 більше року |
В експлуатації рік, використовую за потребою не часто. Згорів якір. Де взяти? Розібрав обмотка якоря і статора не залити шелаком, а це призводить до змішування кілець обмоток під впливом магнітного поля. Я інженер-механік 40-річним стажем зустрівся з цим вперше??? Технологічна мобільність Якість обмоток користуюся Kraissmann 910 OFT 6-8 більше року |
У мене вже рік! Я сам столяр і працюю їм майже щодня. Це копія Макіти але за міцністю звичайно він слабший. Для малих, легких фрез чудово. Для фрез побільше зменшую оберти і працюю далі. В одних руках житиме. Піде по руках здохне за місяць. 1. Провід живлення короткий та низької якості. При холоді дубіє та ламається. Замінив при настанні холодів.
2. Гвинт налаштування та фіксації підошви низької якості. Обійшлося різьблення і теж замінив. 3. У комплекті тільки один і той не "фонтан" ключ на 22 (хоч на валу і є фрезерування під 14 ключ) користуюся Kraissmann 910 OFT 6-8 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
anonim
22 квітня 2020, 07:24
Откуда такая популярность? #
Фрезер, честно говоря, неудачный. И в лидерах по популярности.... Вообще не понимаю.
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →