Фарбопульт Kraissmann FS 1000
Відео 2Фото 2 |
Kraissmann FS 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann FS 1000
Усі ціни 10 →Фабропульт KRAISSMANN FS'1000 | 2 379 грн. |
Фарбопульт Kraissmann FS 1000 | 2 135 грн. |
Фарбопульт електричний Kraissmann FS 1000 99550 | 2 015 грн. |
Фарбопульт KRAISSMANN FS'1000 GERMANY | 2 699 грн. |
Електричний фарбокопульт KRAISSMANN FS'1000 | 2 255 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →