Ланцюгова пила Kraissmann KSC 65
Фото 8 |
Kraissmann KSC 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann KSC 65
Усі ціни 11 →Бензопила KRAISSMANN KSC'65 | 4 939 грн. |
Бензопила Kraissmann KSС 65 (кейс) 112467 | 4 288 грн. |
Бензопила Kraissmann KSC 65 | 4 484 грн. |
Бензопила Kraissmann KSC 65 в кейсі | 5 175 грн. |
БЕНЗОПИЛ KRAISSMANN KSC'65 (У КЕЙСІ, 1 ШИНА, 1 ЛАНЦЮГ) | 4 565 грн. |
ще 6 пропозицій