Лебідка Kraissmann SH 250/500
Фото 4 |
Kraissmann SH 250/500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann SH 250/500
Усі ціни 9 →Підйомник електричний KRAISSMANN SH 250/500 (з візком) | 9 739 грн. |
Підйомник електричний Kraissmann SH250/500 111136 | 5 075 грн. |
Лебідка електрична Kraissmann SH 250/500 | 6 075 грн. |
Тельфер електричний KRAISSMANN SH 250/500 | 5 809 грн. |
ТЕЛЬФЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN SH 250/500 | 5 043 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kraissmann SH 250/500
Ціни на Kraissmann SH 250/500 |
---|---|---|---|---|
Kraissmann SH 125/250 | від 3 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Kraissmann SH 150/300 | від 3 895 грн. | 10 пропозицій | ||
Kraissmann SH 200/400 | від 4 715 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann SH 250/500 | від 4 904 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →