Лебідка Kraissmann SH 500/1000
Kraissmann SH 500/1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann SH 500/1000
Усі ціни 11 →Електропідйомник KRAISSMANN SH 500/1000 | 9 459 грн. |
Підйомник електричний Kraissmann SH500/1000 111678 | 8 574 грн. |
Лебідка електрична Kraissmann SH 500/1000 | 9 900 грн. |
Підйомник електричний KRAISSMANN SH 500/1000 (з візком) | 14 259 грн. |
Тельфер, електричний підйомник Kraissmann SH 500/1000 | 8 591 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →