Біокамін Kratki Juliet 1800
Відео 1Фото 8 |
Kratki Juliet 1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki Juliet 1800
Усі ціни 6 →Биокамин Kratki JULIET 1800 TUV | 22 188 грн. |
Kratki Juliet 1800 | 27 265 грн. |
Kratki Biokominek Juliet 1800 | 21 504 грн. |
Біокамін Kratki JULIET 1800 з сертифікатом TUV | 23 205 грн. |
Kratki Wiszący Juliet 1800 Certyfikat Tüv Czarny | 21 504 грн. |
Біокамін Kratki JULIET 1800 з сертифікатом TUV та склом | 29 835 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kratki Juliet 1800
Ціни на Kratki Juliet 1800 |
---|---|---|---|---|
Kratki Juliet 1100 | від 17 598 грн. | 5 пропозицій | ||
Kratki Juliet 1500 | від 19 488 грн. | 6 пропозицій | ||
Kratki Juliet 1800 | від 21 504 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →