Біокамін Kratki Tango 2
Відео 1Фото 6 |
Kratki Tango 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki Tango 2
Биокамин Kratki TANGO 2 BIALY | 4 585 грн. |
Біокамін Kratki TANGO 2 білий з сертифікатом TUV | 4 803 грн. |
Биокамин Kratki TANGO 2 CZARNY | 4 585 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kratki Tango 2
Ціни на Kratki Tango 2 |
---|---|---|---|---|
Kratki Tango 1 | від 4 456 грн. | 5 пропозицій | ||
Kratki Tango 2 | від 4 585 грн. | 5 пропозицій | ||
Kratki Tango 3 | від 5 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Kratki Tango 4 | від 5 485 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →