Біокамін Kratki Tango 3
Відео 1Фото 6 |
Kratki Tango 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki Tango 3
Биокамин Kratki TANGO 3 BIALA | 5 117 грн. |
Біокамін Kratki TANGO 3 чорний з сертифікатом TUV | 5 355 грн. |
Биокамин Kratki TANGO 3 CZARNY | 5 117 грн. |
Біокамін Kratki TANGO 3 білий з сертифікатом TUV | 5 355 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kratki Tango 3
Ціни на Kratki Tango 3 |
---|---|---|---|---|
Kratki Tango 1 | від 4 472 грн. | 4 пропозиції | ||
Kratki Tango 2 | від 4 601 грн. | 4 пропозиції | ||
Kratki Tango 3 | від 5 117 грн. | 6 пропозицій | ||
Kratki Tango 4 | від 5 504 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →