Біокамін Kratki X-RAY
Фото 7 |
Kratki X-RAY |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki X-RAY
Kratki Biokominek X-ray Czarny | 25 788 грн. |
Біокамін Kratki X-RAY чорний з сертифікатом TUV | 26 095 грн. |
Kratki Wiszący X-Ray Certyfikat Tüv (XRAYTUVEX) | 25 788 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →