Сковорідка Krauff 25-45-106 24 см
Krauff 25-45-106 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-106 24 см
Сковорода Krauff RockWell, з антипригарним покриттям, 24 см (25-45-106) | 626 грн. |
Krauff 25-45-106 24 см 25-45-10624см | 641 грн. |
Сковорода Krauff алюмінієва 24 см (25-45-106) | 642 грн. |
Сковорода KRAUFF d=240мм Rock Well 25-45-106 | 737 грн. |
Сковорода Krauff алюмінієва 24 см (25-45-106) | 855 грн. |
Досить важка, масивна сковорідка. На ній гарно змажити, тушкувати. Особливо для мене – зручна у використанні. Дефектів немає. Все чудово. Гарна якість Відсутні Ніна Божко: користуюся Krauff 25-45-108 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Krauff 25-45-106
Ціни на Krauff 25-45-106 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-105 20 см | від 684 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff 25-45-106 24 см | від 626 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff 25-45-107 26 см | від 721 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauff 25-45-108 28 см | від 745 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →