Каструля Krauff Charmant 26-238-030
Фото 8 |
Krauff Charmant 26-238-030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Charmant 26-238-030
Krauff 26-238-030 | 1 298 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Krauff 26-238-030 22 см 4.7 л | 1 424 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Krauff 26-238-030 22 см 4.7 л | 1 439 грн. |
Модификації Krauff Charmant 26-238-030
Ціни на Krauff Charmant 26-238-030 |
---|---|---|---|---|
Krauff Charmant 26-238-027 | від 646 грн. | 16 пропозицій | ||
Krauff Charmant 26-238-028 | від 715 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Charmant 26-238-030 | від 1 298 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →