Кухарський набір Krauff 29-301-015
Krauff 29-301-015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 29-301-015
Усі ціни 8 →Кухонний набір Krauff на підставці 6 пр 29-301-015 (27064) | 1 111 грн. |
Кухонный набор Krauff на подставке 6 пр 29-301-015 (27064) | 1 111 грн. |
Krauff 29-301-015 | 1 190 грн. |
Набір кухонного приладдя на підставці Krauff 6 предметів (29-301-015) | 1 194 грн. |
Набір кухонного приладдя Krauff Leckerei 29-301-015 6 предметів | 1 305 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →