Каструля Krauff Gegenbild 26-238-026
Krauff Gegenbild 26-238-026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Gegenbild 26-238-026
Усі ціни 6 →Каструля Krauff 17 л (26-238-026) | 2 826 грн. |
Krauff 26-238-026 Gegenbild 19 л 26-238-026Gegenbild19л | 2 825 грн. |
Krauff 26-238-026 | 2 632 грн. |
Каструля Krauff Gegenbild 26-238-026 17 л | 2 886 грн. |
Каструля Krauff Gegenbild 26-238-026 17 л | 2 916 грн. |
Каструля Gegenbild 17л з металевою кришкою Krauff 26-238-026 | 1 819 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →