Каструля Krauff Recht 26-242-046
Фото 10 |
Krauff Recht 26-242-046 |
|
Скло на кришці витримує перепади температури до 200 °С.можна використовувати на всіх видах кухонних плит, в тому числі і індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Recht 26-242-046
Усі ціни 11 →Каструля зі скляною кришкою Krauf, 1,8 л, 16 см ( 26-242-046) | 679 грн. |
Кастрюля Krauff Recht со стеклянной крышкой 1.8 л 16 см (26-242-046) | 902 грн. |
Каструля Krauff Recht зі скляною кришкою 1.8 л 16 см (26-242-046) | 902 грн. |
Каструля Krauff 16 см 26-242-046 | 969 грн. |
Krauff 26-242-046 | 1 060 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Krauff Recht 26-242-046
Ціни на Krauff Recht 26-242-046 |
---|---|---|---|---|
Krauff Recht 26-242-046 | від 679 грн. | 13 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-047 | від 828 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauff Recht 26-242-048 | від 889 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-049 | від 979 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff Recht 26-242-050 | від 1 186 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →