Каструля Krauff Steil 26-238-017
Krauff Steil 26-238-017 |
|
Ця каструля німецького бренду Krauff виготовлена з використанням високотехнологічного обладнання і може послужити відмінним вибором для приготування їжі на плитах з будь-якими варильними поверхнями, у тому числі індукційними, а також у духовці. Корисний об'єм моделі становить 1,5 л, висота — 16 см. Виріб виготовлено з нержавіючої сталі, головними перевагами якої є 100% екологічність, довговічність і міцність.
Завдяки багатошаровому теплоаккумулирующему дну каструлі Krauff 26-238-017, вміст в ній нагрівається рівномірно й остигає повільно. Ручки — металеві, кришка виготовлена з термостійкого скла, в ній додатково передбачено отвір для виходу пари. Завдяки цьому, надлишок тиску в посуді стравлюється і готується продукт «не тікає» через верх каструлі. Антипригарного покриття немає, тому, якщо страва готується з малою кількістю рідини, потрібно стежити за тим, щоб воно не пригоріло. За виробом легко доглядати: його можна мити в посудомийній машині або вручну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Модификації Krauff Steil 26-238-017
Ціни на Krauff Steil 26-238-017 |
---|---|---|---|---|
Krauff Steil 26-238-017 | від 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff Steil 26-238-018 | від 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-019 | від 583 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-020 | від 460 грн. | 11 пропозицій |