Каструля Krauff Steil 26-238-019
Krauff Steil 26-238-019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Steil 26-238-019
Усі ціни 6 →Каструля Krauff Steil, зі скляною кришкою, 20 см, 3 л (26-238-019) | 705 грн. |
Кастрюля Krauff 26-238-019 | 810 грн. |
Krauff 26-238-019 Steil 3 л 26-238-019Steil3л | 705 грн. |
Каструля Krauff 3 л (26-238-019) | 810 грн. |
Каструля Krauff 3 л (26-238-019) | 1 080 грн. |
Кастрюля Krauff 3 л (26-238-019) | 583 грн. |
Модификації Krauff Steil 26-238-019
Ціни на Krauff Steil 26-238-019 |
---|---|---|---|---|
Krauff Steil 26-238-017 | від 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff Steil 26-238-018 | від 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-019 | від 583 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-020 | від 460 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →