Каструля Krauff Steil 26-238-020
Krauff Steil 26-238-020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Steil 26-238-020
Усі ціни 10 →Каструля Krauff Steil, зі скляною кришкою, 22 см, 4 л (26-238-020) | 650 грн. |
Каструля Krauff 4 л (26-238-020) | 930 грн. |
Krauff 26-238-020 | 898 грн. |
Каструля Krauff 4 л (26-238-020) | 460 грн. |
Каструля на 4л Krauff 26-238-020 | 985 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Krauff Steil 26-238-020
Ціни на Krauff Steil 26-238-020 |
---|---|---|---|---|
Krauff Steil 26-238-017 | від 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff Steil 26-238-018 | від 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-019 | від 583 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Steil 26-238-020 | від 460 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →