Змішувач Kraus Aguila FUS-13901CH
Фото 5 |
Kraus Aguila FUS-13901CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Aguila FUS-13901CH
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини KRAUS AQUILA однорычажный, хром FUS-13901CH | 4 802 грн. |
Змішувач для раковини Kraus FUS-13901BN | 4 802 грн. |
Kraus Змішувач для умивальника FUS-13901 - Нікель брашувань (FUS-13901BN) | 8 730 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS AQUILA однорычажный, с донным клапаном h156 мм | 4 802 грн. |
Змішувач для раковини Kraus FUS-13901CH | 4 802 грн. |
Kraus FUS-13901 BN | 4 705 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →