Змішувач Kraus Ansel KPF-1675CH
Фото 29 |
Kraus Ansel KPF-1675CH |
|
QuickConnect дозволяє легко приєднати водопостачання без необхідності затягувати гайки вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Ansel KPF-1675CH
Усі ціни 24 →Змішувач для кухні Kraus Ansel з висувним виливом h419, матовий чорний KPF | 15 390 грн. |
Змішувач для кухні Kraus Ansel з висувним виливом h419, матовий чорний KPF | 15 390 грн. |
Змішувач Kraus KPF-1675MB | 11 542 грн. |
Змішувач для кухні Kraus Ansel с выдвижным изливом h419, хром KPF-1675CH | 8 729 грн. |
Смеситель для кухни Kraus KPF-1675SFS | 15 885 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →