Змішувач Kraus Apollo KEF-16023
Фото 5 |
Kraus Apollo KEF-16023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Apollo KEF-16023
Усі ціни 25 →Змішувач для біде Kraus Apollo KEF-16023CH | 7 128 грн. |
Змішувач для біде Kraus Apollo KEF-16023BN | 8 390 грн. |
Змішувач для біде KRAUS Apollo (KEF-16023CH) KEF-16023CH | 7 057 грн. |
Смесители для биде Kraus KEF-16023 ORB | 8 440 грн. |
Змішувач для біде Kraus KEF-16023ORB | 8 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kraus Apollo KEF-16023:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
- Оздоблення з кераміки з художнім візерунком
РекомендуємоПорівняти в таблиці →